Ledelsen

Ledelsen i ManpowerGroup Danmark

Lars ForsethManaging Director ManpowerGroup
Lars Forseth
Tlf +46 70 377 46 63
E-mail: lars.forseth@manpowergroup.se

 

 

Thomas PedersenHead of Manpower
Thomas Pedersen
Tlf +45 27 78 01 62
E-mail: thomas.pedersen@manpowergroup.dk 

  

 

Tina HerrmannHead of Experis
Tina Herrmann
Tlf +45 53 36 86 81
Email: tina.herrmann@dk.experis.com

 

 

Annette Hjordt-NielsenManager of Manpowergroup Solutions
Annette Hjordt-Nielsen
Tlf +45 61 61 74 36
Email: annette.hjordt-nielsen@manpowergroup.dk

 

 

Jimmy RoseHead of Right Management
Jimmy Rose
Tlf +45 60 53 08 82
E-mail. jimmy.rose@manpowergroup.dk

  

Thomas PedersenHead of Sales
Thomas Pedersen
Tlf +45 27 78 01 62
E-mail: thomas.pedersen@manpowergroup.dk 

 

 

Kim HolmHead of Finance & Business Service Center
Kim Holm
Tlf +45 28 79 54 05
E-mail: kim.holm@manpowergroup.dk

 

     

 

Har du spørgsmål eller brug for hjælp?

Du er selvfølgelig altid velkommen til at kontakte Experis Firstline Support.

Ønsker du kontakt med os udenfor vores normale åbningstider, bedes du sende en e-mail.

Experis åbningstider